دوستی و دشمنی به سبک towilight
لینک دوستان
لینک های روزانه
فال حافظ

این قسمت رو حتما بخونید

 

زمانی که کلید فیلمبرداری «گرگ و میش» زده شد، هیچ‌کس انتظار ویژه‌ای از آن نداشت. همه ما در حال آماده کردن فیلمی معمولی بودیم که می‌خواستیم تماشاگران خود را شاد و سرگرم کند؛ اما وقتی فیلم به نمایش عمومی درآمد...
 تیلور لاتنر بازیگر جوان سینما که با مجموعه فیلم «گرگ و میش» (و قسمت دوم آن «ماه تازه»)‌ به صورت یک چهره سرشناس دنیای سینما درآمده است، متولد سال 1992 است. به این ترتیب، او در شرایطی توانسته به چنین موفقیت زیادی دست پیدا کند که فقط هفده سال دارد. «ماه تازه» در 2 هفته اول نمایش خود در سطح بین‌المللی 481 میلیون دلار فروش کرد و باز هم بیشتر باعث شهرت لاتنر و بقیه بازیگران اصلی آن شد. قصه این اکشن ماجراجویانه درباره نبرد گروهی از خون‌آشام‌های جوان با آدم‌های گرگ‌نمای همسن و سال خود است. یک دانش‌آموز دبیرستانی بین این 2 گروه گیر می‌افتد و رنگ تازه‌ای به حوادث اصلی فیلم می‌زند. شخصیت لاتنر در فیلم جاکوب نام دارد و او در گفتگوی خود درباره این کاراکتر، تغییرات آن و روابطش با بقیه شخصیت‌ها حرف می‌زند.خودت فکر می‌کنی جاکوب در قصه «ماه تازه» چه تغییراتی می‌کند؟
زمانی که او تغییر شکل می‌دهد و تبدیل به موجود تازه‌ای می‌شود، در وهله اول کار من این بود که آنچه را که از «گرگ و میش» (قسمت اول فیلم)‌ شروع کرده بودم، ادامه بدهم. در آن فیلم، جاکوب جوانی شاد، خونگرم و پرجنب و جوش و یکی از صمیمی‌ترین دوستان بلا کاراکتر اصلی قصه (با بازی کریستن استوارت)‌ بود. تا نیمه اول قسمت دوم، من باید همین نقش را بازی می‌کردم، اما بعد از تغییر و تحولی که پیدا می‌کنم، به کلی تبدیل به موجود متفاوتی می‌شوم. حالا جاکوب هیچ شباهتی به آن آدم قبلی ندارد. من مجبور بودم این تغییر لحن را به شکلی منطقی به نمایش بگذارم و صادقانه بگویم انجام این کار در جلوی دوربین برایم بسیار سخت بود.

 به همین دلیل قبل از شروع فیلمبرداری رژیم ورزشی سختی را شروع کردی؟
دقیقا. نوع نقش طوری بود که باید از نظر فیزیکی آمادگی کار و حضور در جلوی دوربین را داشته باشم. در «ماه تازه» شخصیت جاکوب با تغییر و تحولات زیادی روبه‌رو می‌شود. این تغییرات فقط فیزیکی نیست و درونیات او را نیز در بر می‌گیرد و او از نظر احساسی و ذهنی هم تغییر می‌کند. برای درک بهتر و بهتر این نقش، چندین بار کتاب 4 جلدی استفنی مه‌یرز را مطالعه کردم. می‌خواستم هنگام بازی در نقش، کاملا او را بشناسم. در قصه کتاب خیلی خوب تغییرات متعدد او که به اشکال متفاوتی صورت می‌گیرد تشریح شده است.در «ماه تازه» فرصت خیلی زیادی به دست می‌آوری تا خودت را نشان دهی. این به نفعت بود؟
حتما. تماشاگران سینما حالا مرا خیلی خوب می‌شناسند.در صحنه‌های زیادی از فیلم کارهای بدلکاری داری. در مورد این بدلکاری‌ها و سیم‌هایی که به تو آویزان بودند صحبت کن. عادت کردن به آنها سخت بود؟
بخش فیزیکی کار مفرح بود و کلی خندیدیم. اما خب، اجرای بعضی صحنه‌ها هم سخت و چالش‌برانگیز بود. من تا قبل از این هیچ وقت یک موتورسیکلت بسیار کثیف را نرانده بودم. وقت کار در صحنه‌هایی که سخت می‌شد، یاد گرفتم که خونسردی‌ام را حفظ کنم و تا حد امکان به خودم فرصت آرامش بدهم. قبل از شروع فیلمبرداری، مدتی این‌جور صحنه‌ها را تمرین کردیم تا سر صحنه با مشکل زیادی روبه‌رو نشویم. به هر حال، این بدلکاری‌ها به دلیل نوع قصه و نقش همه ما، نقش مهمی در پیشرفت کار داشت. روزهای اولی که سیم به بدن ما وصل می‌شد و با آن به این سو و آن سو کشیده می‌شدیم، همه ما احساس بدی داشتیم، ولی بعد از چند روز همه چیز شکل و حالت عادی پیدا کرد.

 بازی در صحنه‌هایی که گرگ‌ها و آدم‌های گرگ‌نما در کنارتان بودند، چطور بود؟
همبازی شدن با تمام آدم‌ها و موجوداتی که در فیلم‌ حضور داشتند بانمک بود. آنها هم بخشی از شخصیت‌های قصه بودند. اتفاقا همبازی شدن با این موجودات جالب‌تر بود.موفقیت شهرت می‌آورد و شهرت باعث می‌شود مردم و طرفداران بخواهند چیزهایی درباره زندگی خانوادگی و خصوصی بازیگر بدانند.
صادقانه بگویم. از حرف‌ها و شایعاتی که درباره‌ام زده و نوشته می‌شود، دوری می‌کنم. خیلی از این حرف‌ها واقعی نیست و نمی‌توان آنها را تکذیب کرد. این جور حرف‌ها حتی ممکن است آدم را به مرز جنون بکشاند. این همان جنبه بد و منفی شهرت است که من اصلا آن را دوست ندارم. زندگی خانوادگی یک بازیگر به خود او مربوط می‌شود و کسی نباید در آنها مداخله کند. من به عنوان یک بازیگر در زمان‌های معینی در خدمت مردم و هواداران هستم؛ ولی نمی‌شود که همه زندگی‌ام را به چنین چیزی اختصاص دهم. خب من هم مثل هر آدم دیگری، یک زندگی عادی دارم و این حق من است که برای خودم زندگی کنم.«ماه تازه» تو را تبدیل به یک بازیگر موفق‌تر و سرشناس‌تر کرده است. آیا خودت را برای یک نقش و فیلم برجسته‌تر هم آماده‌ کرده‌ای؟
فکر نمی‌کنم کسی بتواند راهی برای آماده کردن خود جهت استقبال از یک چنین پدیده‌ای (مثل «ماه تازه)»‌ پیدا کند. خود من اصلا پیش‌بینی چنین موفقیت بزرگی را برای فیلم نمی‌کردم. زمانی که کلید فیلمبرداری «گرگ و میش» زده شد، هیچ‌کس انتظار ویژه‌ای از آن نداشت. همه ما در حال آماده کردن فیلمی معمولی بودیم که می‌خواستیم تماشاگران خود را شاد و سرگرم کند؛ اما وقتی فیلم به نمایش عمومی درآمد، همه تصورات را به‌هم ریخت. طبیعی است که این مساله باعث خوشحالی همه ما شد. امیدوارم فیلم‌های دیگری هم به من پیشنهاد شود که شبیه این مجموعه فیلم باشد و مورد رضایت عموم تماشاگران قرار گیرد.

احتمالا جشن تولد 18 سالگی‌ات خیلی ویژه و خاص خواهد بود.
بله، خودم هم همین طور فکر می‌کردم. 2 سال قبل اصلا فکر و تصورش را نمی‌کردم که در 18 سالگی یک چنین وضعیت خوب و دلچسبی داشته باشم.این روزها مقیم کانادا شده‌ای، از این اتفاق و همین طور فیلم بعدی‌ات بگو.
کانادا عالی و فوق‌‌العاده است. شلوغی آمریکا را ندارد و آرام است. فیلم بعدی‌ام هم قسمت سوم گرگ و میش است که با نام «کسوف» روی پرده سینماها می‌رود. فیلمبرداری این فیلم بلافاصله پس از پایان کار فیلمبرداری «ماه تازه» شروع شد. این روزها هم خودم را آماده می‌کنم تا در قسمت چهارم و آخر این مجموعه فیلم ظاهر شوم

[ پنجشنبه ٩ تیر ،۱۳٩٠ ] [ ۱:٠٩ ‎ق.ظ ] [ شیدا ]

سلام این هم از قسمت مورد علاقه من.بیوگرافی و عکس های عزیز دل . هیچی نمیگم .

بیاید تو و لذت ببرید. 

 


ادامه مطلب
[ پنجشنبه ٩ تیر ،۱۳٩٠ ] [ ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ ] [ شیدا ]

کریستین استوارت بازیگری نقش بلا در فیلم توایلایت است.چون در وب های مختلف دیدم که بازدید کنندگان اعتراض کرده بودند که دو نوع بیوگرافی از کریستین وجود داره من  دو نوع رو اینجا گذاشتم .بعد از بیوگرافی هم می تونید عکس ها رو ببینید

این عکس به صورت کامل توی این صفحه وجود داره.بفرمایید تو


ادامه مطلب
[ پنجشنبه ٩ تیر ،۱۳٩٠ ] [ ۱٢:٢٩ ‎ق.ظ ] [ شیدا ]

بیوگرافی رابرت ژتینسون در نقش ادوارد کالن در فیلم towilight .همه در این فیلم با توجه به نقش وی و رفتارش در اولین مصاحبه فکر می کردند که رابرت آدم با شخصیت و جالبی است اما واکنش او در برابر اخبار و شایعه ها نشان از چیز دیگری است.میتونید عکس های خیلی خوشکل رابرت را بعد از بیوگرافی او ببینید


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۸ تیر ،۱۳٩٠ ] [ ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ ] [ شیدا ]

درباره وبلاگ

سلام من شیدا هستم .شاید بدونید مجموعه وبلاگ های 8sh هدفش فقط بالا بردن اطلاعات شماست.پس لذت ببرید
موضوعات
 
آرشیو مطالب
امکانات وب

mouse code

كد ماوس